Pasirinkite savo kalbą

Siūlome dar daugiau

 

 „Inobalt“ džiaugiasi naujais „KOLLMORGEN“ servo varikliais

„Mažesnis, tačiau galingesnis. Tai puiki kombinacija, kurią instaliuojant padidinami įrengimų produktyvumo ir našumo rodikliai“, džiaugiasi ,,Inobalt“ vadovas Rolandas Obsta reaguodamas į servo pavarų ir valdymo sistemų gamintojo „Kollmorgen“ naujovę. ,,Inobalt“ atstovai buvo informuoti apie antrosios servo variklių kartos AKM2G privalumus, gamintojas akcentavo galimybes padidinti įrengimų našumą.

Rugsėjo mėnesį „Kollmorgen“ Europos centrinis biuras Ratingene organizavo partneriams renginį ,,Kartu mes galime daugiau“. Dvi dienas vykusiame renginyje buvo galimybė pabendrauti su kitais oficialiais partneriais. Renginyje suteikta daug esminių techninių žinių apie naujausius automatizavimo sprendimus bei ateities naujoves. Visi partneriai iš Europos ir Indijos pasinaudojo galimybe sužinoti naujausius techninius sprendimus tiesiai iš gamintojo. „Mes palaikome glaudų bendradarbiavimą su „Kollmorgen“, dėl to mūsų klientai gali sėkmingiau naudotis visomis atsiveriančiomis galimybėmis.“, akcentuoja ,,Inobalt“ vadovas Rolandas Obsta.

Antrosios kartos AKM2G sinchroniniai servo varikliai užtikrina iki 30% didesnį sukimo momentą dėl „Kollmorgen“ patirties kuriant ir gaminant kompaktiškus ir efektyvius variklius, kurie yra galingi ir lengvai konfigūruojami. „Kollmorgen“ pavyko žymiai sumažinti apvijų nuostolius, tai tiesiogiai pagerina esamų AKM servo variklių jau ir taip labai efektyvų sukimo momento ir apsisukimų skaičiaus santykį. "Antros kartos AKM2G varikliai suteikia partneriams daugiau galios tokio pat dydžio korpuse", - teigia "Kollmorgen Europe" kompanijos vadovas Jan Treede.

Kollmorgen Inobalt AKM2G Motor

Kollmorgen ES susitikime buvo pristatyta informacija apie naująją variklių kartą AKM2G.. „Inobalt“ vadovas Rolandas Obsta ir Jan Treede „Kollmorgen Europe“ vadovas su nekantrumu laukia būsimų bendrų projektų.

Kollmorgen AKM2G Servo Motors front

AKM2G servo variklio nuotrauka
Mažesnis, tačiau galingesnis - "Kollmorgen" dar labiau padidino AKM2G servo variklių galią.

 

Kollmorgen Inobalt AKM2G Motor new

„Inobalt“ džiaugiasi naujomis galimybėmis, kurias suteiks naujos serijos AKM2G „Kollmorgen“ servo varikliai.